Opublikowano: 25 maja 2021 Autor: red. Komentarze: 0
Książka Garmin

Gdy wielu fanów oczekuje premiery najnowszej odsłony zegarka Fenix 7, Garmin… wydaje książkę. Trzeba przyznać, że amerykański producent potrafi zaskakiwać, a samo wydanie książki należy umieścić w dziale najmniej oczekiwanych premier 2021 roku.

Historie niezwykłych kobiet

Książka o angielskim tytule „Women of Adventure: Being Brave in a Big World” opowiada o odważnych i nietuzinkowych kobietach, które pokonując własne ograniczenia realizują swoje sportowe marzenia. Na kartach książki poznajemy m. in. niewidomą mistrzynię wioślarstwa i triathlonistkę Patricię Walsh, ale także zwykłe-niezwykłe kobiety jak uprawiającą wspinaczkę Shelmę Jun czy adwokatkę i ultrarunnerkę Mirnę Valerio.

Książka o inspiracjach które sprawiły, że te odważne kobiety zdecydowały się, pomimo wielu przeciwności losu, realizować swoje pasje, po drodze odnajdując radość i pewność siebie.

Wcześniej Garmin nagrał ze swoimi bohaterkami serię krótkich filmów, które można zobaczyć na oficjalnym kanale youtube amerykańskiej firmy.

Trudno powiedzieć czy książka zostanie przetłumaczona na język polski. W tym momencie jest dostępna tylko w języku angielskim, a jej cena wynosi 15$. Dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Dyskusja